Woodplastic WPC – WOODPLASTIC a. s. WPC – WOODPLASTIC a. s.

Čtyři proměny českých zahrad aneb terasy PŘED A PO

Čtyři zahrady, čtyři proměny. Společné mají to, že jejich majitelé se rozhodli pro změnu a zvolili terasy WoodPlastic. Každý však vycházel z jiného původního povrchu a řešil nedostatky, které znepříjemňovaly jejich majitelům pobyt na terase. Podívejte se a posuďte sami, jak se povedly proměny před a po položení terasy WoodPlastic.

 

Dřevo je příroda a má své přirozené vlastnosti – šedne, vysychá a praská. Pokud nebudete svou terasu ošetřovat každý rok, bude za pár let vypadat podobně.

Klasický betonový obrubník kolem bazénu nebyl zrovna dekorativním prvkem zahrady, navíc studil a komfortu při pobytu terasy moc nepřidal.

Beton je sám o sobě odolný materiál, tvrdý a studený. Betonové dlaždice přitahují mech a další rostlinky, které pak končí většinou v bazénu.

Dlažba se u bazénů ne vždy osvědčí, může se v namáhaných místech lámat a klouzat, pokud tedy nemá speciální protiskluzovou úpravu.

Majitelé této terasy nechtěli obětovat svůj volný čas k natírání a po svých zkušenostech se rozhodli pro výměnu za terasová prkna Style Plus v barvě TEAK.

Betonový obrubník majitelé vyměnili za terasová prkna Forest plus v barvě CEDAR, která v kombinaci s kamennou zídkou vytvořila romantické zákoutí.

Pro tuto výměnu majitelka vybrala terasová prkna v provedení TOP RUSTIC v barvě INOX. Podívejte se, co říká o své terase Woodplastic® herečka Alice Bendová.

Po několika marných pokusech o opravu došla majitelům trpělivost a pro nový lehce udržovatelný povrch zvolili extra široká terasová prkna Forest MAX v barvě PALISANDER.